
Дитячий паркінг з автоматичним підйомником
- В наличии
- Код: 5505 A
1 514 ₴
- +380 (98) 057-89-88Станислав
Дитяча ПАРКОВКА 5505 A Гараж Паркінг з автоматичним підйомником та світловими/звуковими ефектами
Ну що, наші маленькі поціновувачі ери динозаврів, ви готові до найзахопливіших пригод, які чекають на вас всередині ігрового набору “Dinosaur Track”?! Круті підйоми та звивисті спуски, електричний підіймач, неймовірна кількість чудернацьких елементів декорацій, які створюють атмосферу азартних перегонів прямо посеред дивовижного діно-парку.
Особливості:
- автоматичний підіймач;
- підсвічування;
- працює у двох режимах: з мелодією та без;
- оригінальний дизайн у форматі діно-парку;
- всі ігрові елементи виконані з якісного зносостійкого пластику, здатного витримувати активну експлуатацію;
- у комплекті представлені 8 яскравих міні-машинок;
- набір доповнений ігровим полем з клейонки та наліпками, якими можна доповнити конструкцію;
- ефекти працюють від 3-х батарейок типу “АА” (не додаються).
Розміри / габарити
- Довжина (см):68 см
- Ширина (см):41.5 см
- Висота (см):42.8 см
Розмір упаковки:42 см × 17 см × 33 см
Упаковка:Коробка
Вік:від 3 років.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bamby |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота в собранном виде | 428 мм |
| Длина в собранном виде | 680 мм |
| Комплектация игрушки | Стартовый набор |
| Особенности | Звуковые эффекты, Световые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Паркинг/гараж |
| Тип питания | Батарейки |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина в собранном виде | 415 мм |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 330 мм |
| Длина упаковки | 425 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 170 мм |
- Цена: 1 514 ₴

