влевовправо

Конструктор на радиоуправлении Sluban Танк M38-B1022 937 деталей
- В наличии
- Код: M38-B1022
2 549 ₴
+380 (63) 409-56-91
Станислав
- +380 (98) 057-89-88Станислав
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Конструктор на радіокеруванні Sluban Танк M38-B1022
Конструктор на радіокеруванні Sluban Танк M38-B1022 буде хорошим подарунком для малюка. З деталей можна зібрати будь-що. Виконаний із якісного пластику.
Характеристики:
- Тип: конструктор
- Вигляд: на радіокеруванні
- Матеріал: пластик
- Вік: від 6 років
- Кількість деталей: 937
- Розмір упаковки: 42,5х38х12,4 см
- Упаковка: коробка
- Виробник: Sluban
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sluban |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 8 лет |
| Количество деталей | 937 шт |
| Материал | Пластик |
| Пол | Для мальчиков |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Военная техника |
| Тип конструктора | Блочный |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Цвет | Разные цвета |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 380 мм |
| Длина упаковки | 425 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 124 мм |
- Цена: 2 549 ₴






