влевовправо

Конструктор Harry Potter Гаррі Поттер "Замок та територія Хогвартс" 2660 деталей
- В наличии
- Код: Гарри Поттер
3 533 ₴
+380 (63) 409-56-91
Станислав
- +380 (98) 057-89-88Станислав
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
КОНСТРУКТОР ДЛЯ ХЛОПЧИКІВ ТА ДІВЧАТОК HARRY POTTER ГАРРІ ПОТТЕР "ЗАМОК ТА ТЕРИТОРІЯ ХОГВАРТС" 2660 ДЕТАЛЕЙ
Пориньте в чарівну атмосферу замку Гоґвортс та його території.
Оживіть пам'ятні сцени з Гаррі Поттера, будуючи Головну вежу, Астрономічну вежу, Великий зал і Лодочний сарай, двори, оранжереї, доріжки та мости, а також скелястий ландшафт і Чорне озеро. Відтворіть Таємну кімнату, кімнату Крилатих Ключів, клас Зілляварення та Шахову кімнату, кожна з яких має миттєво відомі деталі інтер'єру.
Модель має розміри більше 21 см у висоту, 35 см в ширину і 25 см вглибину.
Деталі конструктора виготовлені з якісного пластику та сумісні з іншими брендами.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | JOY |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Количество деталей | 2660 шт |
| Материал | Пластик |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Сказки, кино, мультфильмы |
| Тип конструктора | Блочный |
| Цвет | Бежевый |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 370 мм |
| Длина упаковки | 475 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 100 мм |
- Цена: 3 533 ₴









