
Беговел (велобег) детский стальная рама Corso "Skip Jack" 93307 с амортизатором колеса 12 дюймов сине-белый
- В наличии
- Код: 93307
2 412 ₴
- +380 (98) 057-89-88Станислав
Беговел (велобег) детский стальная рама Corso "Skip Jack" 93307 с амортизатором колеса 12 дюймов сине-белый
Велобіг Corso "Skip Jack" - це стильний та сучасний вид дитячого транспорту, який підходить дітям від 2 до 6 років. Проста і дуже зручна конструкція дозволяє оптимально координувати рухи та без додаткових коліс безпеки навчить дитину утримувати рівновагу. Модель Skip Jack є сучасною альтернативою дитячому велосипеду. Міцна сталева рама оснащена надійним амортизатором, який дозволить легко та безпечно проїхатися нерівною дорогою. Також амортизація може стати великим плюсом для тих діток, які люблять стрибати на велобігу та виконувати трюки.
Особливості моделі:
• Пряме кермо прокручується на 360°;
• Ручки оснащені м'якими гумовими грипсами;
• Амортизація заднього колеса;
• Сидушка оснащена виїмками під пальці;
• Сидушка регулюється по висоті – 41 см – 48 см;
• Крила – переднє та заднє;
• Ручне гальмо;
• Дзвіночок ;
• Підставка для ніжок ;
• Підніжка .
Характеристики:
• Ширина керма – 41 см;
• Висота сидіння від підлоги – 41 см – 48 см;
• Діаметр колеса – 12”;
• Матеріал рами – сталь;
• Виделка – матеріал сталь.
Габарити велобігу – 93 см х 52 см х 41 см.
Максимальна вага навантаження – 45 кг.
Упаковка:Коробка .
Возраст:от 2 лет.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | JOY |
| Страна производитель | Китай |
| Пол | Унисекс |
| Возрастная группа | От 2 лет |
| Диаметр колеса/диска | 12" |
| Тип амортизации | Задний |
| Количество колес беговела | 2 |
| Цвет | Синий |
| Максимальный вес | 45 кг |
| Надувные колеса | Да |
| Длина | 93 см |
| Ширина | 41 см |
| Высота | 52 см |
| Состояние | Новое |
- Цена: 2 412 ₴

