влевовправо

Дитячий біговел-велобіг (трьохколісний велосипед-коляска) Tri-cycle 6в1 Cruiser рожевий для дівчинки (Milano 002
- В наявності
- Код: Milano 002
3 735 ₴
+380 (63) 409-56-91
Станислав
- +380 (98) 057-89-88Станіслав
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підходить для дітей від 1 до 4 років до 20 кг
Функціональний велосипед має наступні режими:
-велосипед без педалей (біговел);
-велосипед з двома колесами;
-велосипед з трьома колесами;
-коляска з батьківською ручкою.
Матеріал виготовлення : сплав алюмінію, нейлон і скловолокно, поліуретанові колеса.
Довжина велосипеда- 75 см
Ширина батьківської ручки 27 см
Батьківська ручка (знімна) регулюється по висоті.
Мінімальна висота ручки- 45 см
Максимальна висота ручки- 83 см
Ширина керма- 32.5 см
Кермо регулюється в 2 положеннях-мінімальна 12.5 см, максимальна 21 см
Висота сидіння від підлоги регулюється в 2-хположеннях -мінімальна- 33 см, максимальна 37 см
Підшипник-АВЕС 7.
Діаметр коліс- 10''.
Вага велосипеда- 5,1 кг
Максимальне навантаження 30 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maraton |
| Вага | 5.1 кг |
| Вікова група | Від 1 року |
| Діаметр колеса/диска | 10" |
| Довжина | 75 см |
| Кількість коліс беговела | 3 |
| Максимальна вага | 30 кг |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
| Колір | Рожевий |
- Ціна: 3 735 ₴




