влевовправо

Біговел-велобіг дитячий колеса 12 дюймів (надувні) червоний Corso Navi (NV-12306)
- В наявності
- Код: NV-12306
1 230 ₴
+380 (63) 409-56-91
Станислав
- +380 (98) 057-89-88Станіслав
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велобіг "Corso" стане наступним кроком після толокара до дорослого двоколісного велосипеда!
Яскравий велобіг з барвистими написами оснащений зручним сидінням, великими колесами і міцною рамою, що дає змогу його використовувати тривалий час і забезпечує малюкові комфортне безпечне катання.
Велобіг виконаний у формі двоколісного велосипеда. Однак, на відміну від нього, у велобіга відсутні педалі і ланцюг.
Ця особливість і визначає принцип катання на ньому, який нагадує їзду на толокарі. Єдиною відмінністю є той факт, що, сидячи на велобігу і відштовхуючись ніжками від землі, необхідно тримати рівновагу.
Раму і кермо цієї моделі виконано з міцної сталі. Колеса велобіга Надувні, а сидіння виготовлене зі шкірозамінника і прикрашене контрастною строчкою.
Кермо у цього велобіга оснащене дзвінком.
Сидіння з ручкою регулюється за висотою, що дасть змогу підлаштувати велобіг під кожну дитину індивідуально.
Характеристики
Довжина велобіга - 82 см;
Висота сидіння від підлоги - 43 см; розміри сидіння - 20х13 см;
Висота керма від підлоги - 61 см, довжина керма - 43 см;
Колеса - 2 надувних колеса, діаметр - 28 см (приблизно 12"), ширина - 5 см.
Особливості:
- сталеве кермо;
- сидіння з ручкою;
- підніжка;
- підставка для ніг;
- дзвіночок.
Максимально допустиме навантаження - 30 кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Вікова група | Від 2 років |
| Діаметр колеса/диска | 12" |
| Довжина | 82 см |
| Кількість коліс беговела | 2 |
| Максимальна вага | 30 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Вуглецева сталь |
| Надувні колеса | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
- Ціна: 1 230 ₴





