влевовправо

Біговел-велобіг дитячий двоколісний колеса 12 дюймів (надувні) з ручним гальмом Corso "Skip Jack" (44538)
- В наявності
- Код: 44538
2 507 ₴
+380 (63) 409-56-91
Станислав
- +380 (98) 057-89-88Станіслав
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велобіг Corso "Skip Jack" - це стильний та сучасний вид дитячого транспорту, який підходить дітям від 2 до 6 років.
Проста і дуже зручна конструкція дозволяє оптимально координувати рухи та без додаткових коліс безпеки навчить дитину утримувати рівновагу.
Модель Skip Jack є сучасною альтернативою дитячому велосипеду. Міцна сталева рама оснащена надійним амортизатором, який дозволить легко та безпечно проїхатися нерівною дорогою. Також амортизація може стати великим плюсом для тих діток, які люблять стрибати на велобігу та виконувати трюки.
Особливості моделі:
• Пряме кермо прокручується на 360°;
• Ручки оснащені м'якими гумовими грипсами;
• Амортизація заднього колеса;
• Сидушка оснащена виїмками під пальці;
• Сидушка регулюється по висоті – 41 см – 48 см;
• Крила – переднє та заднє;
• Ручне гальмо;
• Дзвіночок
• Підставка для ніжок
• Підніжка
Характеристики:
• Ширина керма – 41 см;
• Висота сидіння від підлоги – 41 см – 48 см;
• Діаметр колеса – 12”;
• Матеріал рами – сталь;
• Виделка – матеріал сталь;
Габарити велобігу – 93 см х 52 см х 41 см.
Максимальна вага навантаження – 45 кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Вікова група | Від 2 років |
| Висота | 41 см |
| Діаметр колеса/диска | 12" |
| Довжина | 93 см |
| Кількість коліс беговела | 2 |
| Максимальна вага | 45 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Вуглецева сталь |
| Надувні колеса | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 52 см |
- Ціна: 2 507 ₴







