влевовправо

Біговел-велобіг (каталка-толокар) з музикою та світлом червоний BAMBI (M 4086-3)
- В наявності
- Код: M 4086-3
1 294 ₴
+380 (63) 409-56-91
Станислав
- +380 (98) 057-89-88Станіслав
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Каталка-толокар Bambi M 4086 - має чотири колеса, що робить його стійким на поворотах, а їзду на ньому безпечнішою, толокар є якісною і стильною моделлю, створеною у вигляді мотоцикла.
Дитяча каталка-толокар M 4086 виконана з міцного пластику, розрахованого витримувати вагу дитини, катання на такому транспорті гарантує користувачеві масу позитивних емоцій та вражень, а також сприяє розвитку уваги та координації.
Дитячий толокар Bambi M 4086 оснащений світловими та звуковими ефектами, які допоможуть підняти малюку настрій і зроблять прогулянку ще більш захоплюючою, ця модель відрізняється гарною маневреністю та легкістю керування.
Габаритні розміри:
Довжина:
Машинка: 56 см
З батьківською ручкою: 56 см
Ширина: 29 см
Висота до керма: 39 см
Висота від підлоги до сидіння:
27 см
Функції:
Музика: +
Світло: +
Батарейки:
Працює від 3-х батарейок типу АА (у комплект не входять)
Сидіння:
Матеріал: пластик
Колеса:
Кількість: 4 шт
Розмір: 17 см
Матеріал: пластик
Максимальне навантаження:
До 20 кг
Рекомендований вік: від 1,5 до 3 років
Упаковка:
Вага: брутто: 2,5 кг / нетто: 2 кг
Розміри коробки: 56 х 17 х 30 см (color box)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Вага | 2 кг |
| Вікова група | Від 2 років |
| Висота | 39 см |
| Довжина | 56 см |
| Кількість коліс беговела | 4 |
| Максимальна вага | 20 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Пластик |
| Надувні колеса | Ні |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 29 см |
- Ціна: 1 294 ₴






