влевовправо

Дитячий триколісний велосипед з батьківською ручкою (озвучення українською) Best Trike (BS-70225)
- Немає в наявності
- Код: BS-70225
1 983 ₴
+380 (63) 409-56-91
Станислав
- +380 (98) 057-89-88Станіслав
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики:
- металева рама;
- гумові гріпси на кермі;
- колеса виконані із спіненої гуми;
- пластмасові диски на підшипниках;
- батьківська ручка;
- на передньому колесі встановлено захисне крило від розбризкування;
- озвучування українською мовою;
- маленький зафіксований кошик на кермі;
- великий зафіксований кошик на задній нижній частині велосипеда.
Розмір: 72 см 48 см 57 см;
Висота сидушки від підлоги – 30 см;
Задні колеса – 8’’;
Переднє колесо – 10’’.
Рекомендований зріст 75-100 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Діаметр колеса/диска | 10" |
| Кількість коліс велосипеда | 3 |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Надувні колеса | Ні |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
| Тип велосипеда | Триколісний велосипед |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Рожевий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 57 см |
| Довжина | 72 см |
| Ширина | 48 см |
- Ціна: 1 983 ₴



