влевовправо

Самокат трансформер дитячий 3в1 (з батьківською ручкою та капюшоном від сонця) Maraton (K619B)
- Немає в наявності
- Код: K619B tea with milk
2 430 ₴
+380 (63) 409-56-91
Станислав
- +380 (98) 057-89-88Станіслав
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
Рекомендований вік: від 10 місяців
Максимальне навантаження: до 60 кг
Вага: 4,6 кг
Висота керма: 44–48 см
Складний механізм: +
Батьківська ручка: +
Бортики: +
Висота батьківської ручки: 76–90 см
Передні колеса: 120×24 мм, PU, світяться
Заднє колесо: 74×21 мм, PU, світиться
Ручки: цільний пластик
Управління: нахил керма
Підшипники: ABEC-7
Платформа: 30×12 см
Висота сидіння: 26–30 см
Розмір сидіння: 27×10 см
Гальмо: ножне на задньому колесі
Музичний супровід: +
Підсвічування: +
Особливості:
М’який бортик для безпеки
Гумові вставки на платформі для кращого зчеплення
Музична платформа зі світловими ефектами
Допоміжні гумові колеса для батьків
Легка трансформація конструкції
Піддашок для захисту від сонця
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maraton |
| Вага | 4.6 кг |
| Вікова група | Дитяча |
| Висота рульової стійки | 48 см |
| Діаметр колеса | 120 мм |
| Кількість коліс | 5 |
| Конструкція | Складана |
| Максимальне навантаження | 60 кг |
| Особливості | Світлодіодне підсвічування коліс, Батьківська ручка, Регулювання керма по висоті, Захисний бортик |
| Стан | Новий |
| Тип | Трансформер |
- Ціна: 2 430 ₴






