влевовправо

Дитячий двоколісний складний самокат з ручним гальмом "Skyper Neon" N-81483
- В наявності
- Код: N-81483
1 443 ₴
+380 (63) 409-56-91
Станислав
- +380 (98) 057-89-88Станіслав
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Двоколісний самокат від Skyper Neon - призначений для активного відпочинку дитини та стане прекрасним міським транспортним засобом.
Міцна металева конструкція та поліуретанові колеса легко і безшумно ковзають дорогою, а сталева конструкція здатна витримувати великі навантаження. Конструкція самоката компактна, складана та зручна для перенесення, форма керма - пряма.
Особливості моделі:
- сталеве ножне гальмо на задньому колесі;
- ручне гальмо з правого боку;
- гумові грипси;
- складна конструкція;
- пластикові диски коліс;
- наклейка на деку - наждак.
Характеристики самоката:
- великі колеса PU 200 мм;
- підшипники АВЕС 7;
- висота керма регулюється від 77 см до 102 см;
- ширина керма: 45.5 см;
- розміри деки: 52х10 см;
- корисна довжина деки: 31 см.
- висота від підлоги 12 см;
- матеріал деки (платформи): сталь;
- матеріал стояка керма – сталь;
- складна підніжка - 8 см.
Максимальне навантаження: 70 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Вікова група | Дитяча |
| Висота рульової стійки | 102 см |
| Діаметр колеса | 200 мм |
| Кількість коліс | 2 |
| Конструкція | Складана |
| Максимальне навантаження | 70 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Особливості | Регулювання керма по висоті, Ручне гальмо |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Жовтий |
- Ціна: 1 443 ₴








