влевовправо

Спортивний дитячий магнієвий велосипед 20 дюймів Shimano Revoshift 7 швидкостей Corso «FХХ» MG-20312
- В наявності
- Код: MG-20312
7 030 ₴
+380 (63) 409-56-91
Станислав
- +380 (98) 057-89-88Станіслав
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристика велосипеда:
Виробник: CORSO
Рама: магнієва, розмір 11".
Зріст дитини: 115-130 см
Розмір коліс: 20 дюймів, на промпідшипниках
Кількість швидкостей: 7
Обід: магнієвий
Дискові гальма: передні та задні
Амортизація: однопідвісний (хардтейл)
Вилка: сталева, пружинно-еластомірна, без перемикача 38мм.
Передній перемикач швидкостей: Shimano SL-RS35 Revoshift правий, 7 швидкостей (SIS) чорний.
Задній перемикач швидкостей: Shimano Tourney RD-TY21 6/7 швидкостей.
Тип передніх та задніх гальм: механічні дискові.
Кількість зірок (передні): 1
Кількість зірок (задні): 7
Кермо: сталь
Виніс керма: алюміній 45мм.
Підсідельний штир: сталь.
Шатуни: сталь 152мм.
Педалі: сталь + пластик, зі світловідбивачами.
Наявність підніжки: так
Вага велосипеда: 13 кг.
Максимальне навантаження 80 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Вага | 13 кг |
| Діаметр колеса/диска | 20" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Кількість швидкостей | 7 |
| Конструкція вилки | Пружинно-recreation |
| Матеріал виготовлення рами | Магнієвий сплав |
| Надувні колеса | Так |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір рами | 11" |
| Стан | Новий |
| Тип велосипеда | Дитячий |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 7 030 ₴







