
Велосипед дитячий триколісний Turbo Trike M 3197-M-1 м'ятний
- В наявності
- Код: M 3197-M-1
1 477 ₴
+380 (63) 409-56-91
Станислав
- +380 (98) 057-89-88Станіслав
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосипед детский трехколесный Turbo Trike M 3197-M-1 мятный
Рама (материал)
сталь
Руль (высота min/max)
55см/62см
Накладки на руле
да
высота
33,5см
Мягкая накладка на сиденье
так
Додатково
кошик (пластик)
пляшечка (пластик)
Габаритний розмір велосипеда
д74/ш49/в62см
Вага велосипеда
4кг
Розмір коліс:
Переднє
23см
Задні
21см
Матеріал коліс
EVA
Підшипники
переднє колесо
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість коліс велосипеда | 3 |
| Максимальна вага | 35 кг |
| Надувні колеса | Ні |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип велосипеда | Триколісний велосипед |
| Додаткові характеристики | |
| Багажний кошик | Спереду |
| Крила | Так |
| Музична іграшка на кермі | Ні |
| Кермо | З підйомом |
| Сидіння зі спинкою | Так |
| Сонцезахисний козирок | Ні |
| Знімні підставки для ніг | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 62 см |
| Довжина | 74 см |
| Ширина | 49 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 2 до 4 років |
- Ціна: 1 477 ₴

