влевовправо

Самокат беговел велобіг від велосипед дитячий Best Scooter 3 в 1 JT 28288 мелодії світло червоний
- В наявності
- Код: JT 28288
2 457 ₴
+380 (63) 409-56-91
Станислав
- +380 (98) 057-89-88Станіслав
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Самокат беговел велобіг від велосипед дитячий Best Scooter 3 в 1 JT 28288 мелодії світло червоний
Дитячий велосипед (самокат) 3 в 1 підходить для дітей від 3 до 8 років.
Самокат виконаний з високоякісних матеріалів. Колеса виготовлені з поліуретану високої якості, які створюють неймовірно гладке ковзання, яке ідеально підходить для будь-якого виду покриттів.
Дитячий велосипед (самокат) 3 в 1 легко трансформується з велосипеда в самокат або в беговел. В підніжці є місце для зберігання педалей, їх у будь-який момент можна встановити, якщо дитина захотів змінити транспорт з самоката на велосипед.
Самокат обладнаний підсвічуванням синього кольору. Також збоку встановлена кнопка включення. При включенні Дитячий велосипед (самокат) 3 в 1 видає звук запуску двигуна. Так само є дві кнопки, які перемикають 8-мь пісень англійською мовою.
Підсвічування і музика працюють від 2-х батарейок типу «АА» 1.5 V (не входять в комплект).
Характеристики самоката:
Довжина: 74см;
Ширина: 22 см;
Висота: 57 см;
Висота керма: максимальна – 74 см;
мінімальна – 57 див.
Переднє колесо: матеріал – PU;
діаметр – 20 см;
ширина – 4 див.
Заднє колесо: : матеріал – PU;
діаметр – 11 см;
ширина – 2 див.
Дека: 22х12 см;
Максимальне навантаження: 40 кг
Вага самоката: 4.1 кг
Розмір упаковки: 62 см × 25 см × 28 см
Упаковка: Коробка
Вік: від 3 років
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4.1 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Дитяча |
| Висота рульової стійки | 74 см |
| Діаметр колеса | 200 |
| Кількість коліс | 3 |
| Конструкція | Цілісна |
| Максимальне навантаження | 40 кг |
| Особливості | Ножні гальма |
| Тип | Міський |
- Ціна: 2 457 ₴









