
Дитячий двоколісний велосипед 14 дюймів з переднім кошиком та прапорцем для хлопчика Jinbao
- Немає в наявності
- Код: Jinbao
2 799 ₴
+380 (63) 409-56-91
Станислав
- +380 (98) 057-89-88Станіслав
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий велосипед 14 дюймів Jinbao
Дитячий велосипед – зручна і красива новинка.
Рама велосипеда виконана з якісної сталі, відрізняється стильним дизайном та комфортом в експлуатації. Колеса 14" розміру.
Модель підходить для навчання та практики дітей їзді, тому що оснащена додатковими маленькими знімними колесами.
На цьому велосипеді дитина весело та безпечно зможе здійснювати свої перші поїздки.
Характеристики:
Регулювання сидіння.
Додаткові знімні 2 колеса ззаду.
Захисні крила – спереду ззаду.
Ручне гальмо: Механічні дискові.
Розмір колеса: 14 дюйм надувне - Висота дитини - 90-110 см - Від 3 до 6 років.
Розмір упаковки: 82.00см*18.00см*42.00см.
Максимальне навантаження – 70кг.
Вага: 10 кг.
Додаткові аксесуари: Захисний шолом, тримач для пляшки, кошик, яскравий прапор, дзвінок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Вага | 10 кг |
| Діаметр колеса/диска | 14" |
| Кількість коліс велосипеда | 2+2 |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Максимальна вага | 70 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Надувні колеса | Так |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Стать | Для хлопчиків |
| Стан | Новий |
| Тип велосипеда | Дитячий |
| Колір | Синій |
| Додаткові характеристики | |
| Багажний кошик | Спереду |
| Крила | Так |
| Знімні допоміжні колеса | Так |
- Ціна: 2 799 ₴

