влевовправо

Дитячий триколісний велосипед-коляска з батьківською ручкою та пультом графітовий TURBOTRIKE (MT 1006-2)
- В наявності
- Код: MT 1006-2
3 839 ₴
+380 (63) 409-56-91
Станислав
- +380 (98) 057-89-88Станіслав
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий триколісний велосипед TURBO TRIKE
Категорія: триколісні велосипеди
Стать: універсальний
Рекомендований вік: від 1,5 до 3 років
Колір: помаранчевий
Тип: колясочний
Максимальне навантаження: до 25 кг
Основні характеристики
Рама: сталева
Кермо: з м'якою накладкою
Ігрова панель: світло/музика, USB/MP3/BT
Працює від 3 батарейок типу AA
Система безпеки
3-точкові ремені безпеки з м'якими накладками та светоотражаючими смужками
Розсувний бампер із м'якою накладкою
Ремінь-захист від сповзання
Сидіння
М'який чохол із додатковою накладкою та подушкою під голову
Розміри:
Ширина: 29 см
Глибина: 19 см
Регульована відстань до керма
Висота:
Від сидіння до підлоги: 43 см
Від сидіння до нижньої підніжки: 24 см
Спинка
Висока, 35 см
Регулюється в 3 положеннях
Капюшон
Має 2 положення
Регулюється за допомогою фіксаторів
Незнімний
З оглядовим вікном
Матеріал тканини
Захист від вигоряння UV 50+/WPF
Батьківська ручка
Подвійна, посилена, швидкознімна
Регулюється в 2 положеннях по висоті (від 94 см до 100 см)
М'які фомові накладки
Підніжка
Складна, з антиковзкою поверхнею
Колеса
Надувні гумові (передні: 12 дюймів, задні: 10 дюймів)
На підшипниках (передні та задні колеса)
Діаметр:
Передні: 32 см
Задні: 27 см
Ширина шасі задніх коліс: 53 см
Ободи: алюміній + пластик
Захист переднього колеса: пластиковий
Фіксатор вільного ходу педалей
Гальма
Задні, ножні, 2 шт.
Багажна корзина
Сітчаста, з жорстким дном, знімна
Додатково
Сумочка для дрібниць
Пульт
Розміри і вага
Габарити велосипеда: 110×109 см
Вага:
Нетто: 10,8 кг
Брутто: 12,5 кг
Розміри коробки: 60×41 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Вага | 10.8 кг |
| Діаметр колеса/диска | 12" |
| Кількість коліс велосипеда | 3 |
| Максимальна вага | 25 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Надувні колеса | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип велосипеда | Триколісний велосипед |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 109 см |
| Довжина | 110 см |
- Ціна: 3 839 ₴










