
Біговел-велобіг дитячий двоколісний (колеса 12 дюймів із підсвіткою) для дівчинки Corso Neo (EN-28197)
- В наявності
- Код: EN-28197
987 ₴
+380 (63) 409-56-91
Станислав
- +380 (98) 057-89-88Станіслав
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Оновлена модель Corso Neo з колесами зі світлом! Новинка 2026 року!
Велобіг оснащений зручним сидінням, великими колесами та міцною рамою, що дозволяє його використовувати тривалий час та забезпечує малюкові комфортне безпечне катання. Виконаний у формі двоколісного велосипеда. Однак, на відміну від нього, у велобігу відсутні педалі і ланцюг.
Ця особливість і визначає принцип катання на ньому, що нагадує їзду на толокарі. Єдиною відмінністю є той факт, що сидячи на велобігу і відштовхуючись ніжками від землі, необхідно тримати рівновагу.
Рама цієї моделі виконана з міцної сталі. Колеса беговела зі спіненої гуми EVA, затискач керма металевий, а сидіння виготовлене зі шкірозамінника.
Кермо у цього беговела як і сидіння, регулюється по висоті, що дозволить підлаштувати велобіг під кожну дитину індивідуально.
Характеристики:
Довжина велобігу – 82 см;
Висота сидіння від підлоги – 43 см; розміри сидіння – 20х13 см;
Висота керма від підлоги – 61 см, довжина керма – 43 см;
Колеса зі світлом – 2 колеса, діаметр – 28 см (12”), ширина – 5 см.
Підставка для ніжок.
Максимально допустиме навантаження – 25 кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Вікова група | Від 2 років |
| Висота | 61 см |
| Діаметр колеса/диска | 12" |
| Довжина | 82 см |
| Кількість коліс беговела | 2 |
| Максимальна вага | 25 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Вуглецева сталь |
| Надувні колеса | Ні |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
| Колір | Рожевий |
- Ціна: 987 ₴

