
Біговел-велобіг дитячий з підсвіткою двоколісний колеса 12 дюймів (ПУ) нейлоновий (MBB 1057)
- Немає в наявності
- Код: MBB 1057
2 214 ₴
+380 (63) 409-56-91
Станислав
- +380 (98) 057-89-88Станіслав
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рекомендований вік від 36 міс;
Тип складний двоколісний біговел;
Рекомендоване навантаження до 30 кг;
Матеріал рами нейлон
Кермо нерегульоване; ручки гума;
Світло корпус, від 3 батарейок 3АА, кнопка перемикання режимів світла;
Сидіння: з екошкіри
висота від підлоги до сидіння min 35см, max 40см;
Габарити: довжина 90см;
висота до керма 51см;
ширина по керму 38см;
Колеса PU, 12 д
Ø передніх коліс 30,5 см;
Ø задніх коліс 30,5 см;
Додатково -
Розмір велосипеда (д*ш*в) 90 x 51x 38см;
Вага нетто 3,9кг
Вага брутто 4,7 кг
Розмір коробки (д*ш*в) 50 х 16 х 49 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Вага | 3.9 кг |
| Вікова група | Від 3 років |
| Діаметр колеса/диска | 12" |
| Кількість коліс беговела | 2 |
| Максимальна вага | 30 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Нейлон |
| Надувні колеса | Ні |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Колір | Білий |
- Ціна: 2 214 ₴

