Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча каталка-толокар
Дитячий толокар - незвичайна дитяча машинка штовхач виконана з якісного пластика, барвиста і стійка. Вбудовані звукові ефекти. Габаритний розмір: довжина 62 см, ширина 36 см, висота 42 див. Висота до сидіння 24 см. Висота до спинки 34 див. Світло на кермі фара Музика ( 6 мелодій ), сигнал, що працює від 2-х батарейок АА. Батарейки в комплект не входять. Колесо – пластик, діаметр 17 див. Багажник під сидінням.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 2 років |
| Висота | 42 см |
| Довжина | 62 см |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Мотоцикл |
| Колір | Синій |
| Ширина | 36 см |
- Ціна: 1 560 ₴





