влевовправо
-6%Дитячий електромобіль Джип M 4418EBLR-3 Land Rover
- В наявності
- Код: M 4418EBLR-3
10 899 ₴
10 199 ₴
+380 (63) 409-56-91
Станислав
- +380 (98) 057-89-88Станіслав
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий електромобіль Джип M 4418EBLR-3 Land Rover ліцензійний / колір червоний Дитячий електромобіль M 4418EBLR, Land Rove - порадує дитину відмінними світловими та звуковими ефектами, у джипа світяться передні та задні фари. Дитячий електромобіль M 4418EBLR є гарним, якісним і функціональним автомобілем, створеним у стилі справжнього Land Rover, дана модель стане гідним подарунком для дитини, їзда на такій машині гарантує вашому малюку масу позитивних емоцій і вражень. Дитячий електромобіль M 4418EBLR має якісні EVA колеса, а також задні амортизатори, що забезпечує максимально комфортну їзду навіть по поганому покриттю, дана модель має просте та зручне управління, малюків можуть катати батьки за допомогою пульта управління, а більш досвідчені користувачі можуть водити авто самостійно. 0 Акумулятор 12V/7AH Індикатор заряду батареї Шкіряне сидіння Двері відкриваються М'які EVA колеса Розмір колеса/диска: 24см/20см Задні амортизатори Час на зарядку 10-12 годин Зарядний 12V/1000mA 7 км/год Кількість швидкостей: у машині – 1 шт., на пульті – 3 шт. Рух вперед-назад - тумблер Світлові та звукові ефекти, світяться передні та задні фари, увімк./вимк. світла (ключом) Музика, звук при старті, регулювання гучності Додаткові кнопки на панелі, MP3, USB, BLUETOOTH, FM радіо Ремінь безпеки - 5-ти точковий Дзеркала заднього виду Пульт дистанційного керування 2,4G BLUETOOTH (STOP BUTTON) Матеріал корпусу: міцний пластик Вага коробки: 20 кг Вага машини: 16 кг Розміри коробки:111х59х36, 5 см Розміри машини: довжина - 110 см, ширина по дзеркалах / по колесах - 66см / 58см, висота - 56 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Вікова група | Від 1 року |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Максимальна швидкість | 7 км/год |
| Марка | Land Rover |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра, Пластик |
| Особливості | Відчиняємі дверцята, Амортизатор, Передні фари, Звукові ефекти, Світлові ефекти, Дзеркала заднього виду, FM-приймач, Мелодії, MP3-роз'єм, Ремені безпеки, Регулятор гучності |
| Стан | Новий |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Джип |
| Колір | Червоний |
| Розміри | |
| Вага | 16 кг |
| Висота | 56 см |
| Діаметр задніх коліс | 240 мм |
| Діаметр передніх коліс | 240 мм |
| Довжина | 110 см |
| Ширина | 58 см |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Час зарядки | 10 годин |
| Ємність акумулятору | 7 А. г |
| Запас ходу без підзарядки | 100 хв |
| Зарядний пристрій | Так |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Потужність двигуна | 45 Вт |
| Напруга акумулятору | 12 В |
- Ціна: 10 199 ₴










