-6%Дитячий електромобіль Джип M 4418EBLRS-3 Land Rover
- В наявності
- Код: M 4418EBLRS-3
11 734 ₴
10 999 ₴
- +380 (98) 057-89-88Станіслав
Дитячий електромобіль Джип M 4418EBLRS-3 Land Rover ліцензійний / колір червоний афтофарбування
Дитячий електромобіль M 4418EBLR, Land Rove - порадує дитину відмінними світловими і звуковими ефектами, у джипа світяться передні і задні фари. Дитячий електромобіль M 4418EBLR являє собою красивий, якісний і функціональний автомобіль, створений в стилі справжнього Land Rover, дана модель стане гідним подарунком для дитини, їзда на такій машині гарантує вашому малюкові масу позитивних емоцій і вражень. Детский электромобиль M 4418EBLR имеет качественные EVA колеса, а также задние амортизаторы, что обеспечивает максимально комфортную езду даже по плохому покрытию, данная модель имеет простое и удобное управление, малышей могут катать родители с помощью пульта управления, а более опытные пользователи могут водить авто самостоятельно Лицензионная модель имеет оригинальный значок Range Rover Автопокраска Два мотора 2х45W / 12V / RPM12000 Аккумулятор 12V/9AH Индикатор заряда батареи Кожаное сиденье Двери открываются Мягкие EVA колеса Размер колеса/диска: 24см/20см Задние амортизаторы Время на зарядку 10-12 часов Зарядное 12V/1000mA, штекер круглый одинарный Старт - поворот ключа Медленный старт и стоп Максимальная скорость - до 7 км/ч Количество скоростей: в машине - 1 шт., на пульте - 3 шт. Движение вперед-назад - тумблер Световые и звуковые эффекты, светятся передние и задние фары, вкл./ выкл. света (ключом) Музыка, звук при старте, регулировка громкости Дополнительные кнопки на панели, MP3, USB, BLUETOOTH, FM радио Ремень безопасности - 5-ти точечный Зеркала заднего вида Пульт дистанционного управления 2,4G BLUETOOTH (STOP BUTTON) Максимальная нагрузка - до 35 кг Матеріал корпусу: міцний пластик Вага коробки: 20 кг Вага машини: 16 кг Розміри коробки: 111х59х36,5 см Розміри машини: довжина - 110 см, ширина по дзеркалах / по колесах - 66см / 58см, висота - 56 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Джип |
| Вікова група | Від 2 років |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Максимальна швидкість | 7 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 35 кг |
| Колір | Червоний |
| Особливості | Відчиняємі дверцята, Амортизатор, Передні фари, Звукові ефекти, Світлові ефекти, Дзеркала заднього виду, FM-приймач, Мелодії, MP3-роз'єм, Ремені безпеки, Регулятор гучності |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Марка | Land Rover |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра, Пластик |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 110 см |
| Ширина | 58 см |
| Висота | 56 см |
| Вага | 16 кг |
| Діаметр передніх коліс | 240 мм |
| Діаметр задніх коліс | 240 мм |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 45 Вт |
| Ємність акумулятору | 9 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Запас ходу без підзарядки | 100 хв |
| Час зарядки | 10 годин |
| Зарядний пристрій | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність з маркою | Land Rover |
- Ціна: 10 999 ₴










