Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструктор SLUBAN M38-B0860 Військовий танк, гармата фігурки 742 деталі
Конструктор Військова серія Танк, гармата, фігурки 742 деталі У коробці 52-33-7см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Кількість деталей | 742 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Для хлопчиків |
| Стан | Новий |
| Тематика | Військова техніка |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 330 мм |
| Довжина упаковки | 520 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 70 мм |
- Ціна: 1 318 ₴


