
Дитячий вертоліт на пульті
- В наявності
- Код: 57869
757 ₴
- +380 (98) 057-89-88Станіслав
Вертоліт на радіокеруванні LS 220 серії "LS Model" Mini Helicopter представлений трьома кольорами:
- синій;
- червоний;
- Жовтий.
Корпус моделей прикрашений контрастними вставками та написами на англійській мові. На носі розташована лампочка, яка світиться білим, а знизу розташований червоний індикатор. З боків вертольоту знаходиться кнопка ввімкнення та роз'єм для шнура заряджання.
Головна особливість моделі – заряджання. Вертоліт можна заряджати від USB-кабелю, а також від пульта керування.
Характеристики:
- інфрачервоний мінівертоліт;
- вбудований гіроскоп;
- аккумулятор: вбудований 3.7V;
- корпус: протиударний;
- матеріал: пластик, метал;
- розворот на 360 градусів;
- 3,5 канали.
У комплекті:
- гелікоптер;
- пульт дистанційного керування;
- USB-шнур;
- інструкція.
Година заряджання – 40-50 хвилин.
Час польоту – 6-7 хвилин.
Розміри/габарити
- Довжина (см):
18 см
- Ширина (см):
4 см
- висота (см):
10 см
Розмір упаковки:
28.5 см × 10 см × 13 см
Упаковка:
Пластиковий контейнер.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 11 до 14 років |
| Двигун | Електричний |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Стан | Новий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Тип моделі | Вертоліт |
| Колір корпусу | Червоний |
| Розміри | |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 40 мм |
- Ціна: 757 ₴

