Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ДИТЯЧЕ БАСКЕТБОЛЬНЕ КІЛЬЦЕ НА СТІЙЦІ 165 СМ MR 1326 ДВА КОЛЬОРИ
Баскетбольне кільце MR 1326 — чудовий подарунок для маленького баскетболіста. Баскетбол чудово розвиває координацію, влучність та спритність. Набір з баскетбольним кільцем більше підійде хлопчикам старше трьох років.
Також є м'яч та насос.
Рухливі ігри розвивають фізично дитину, а командна гра вчить взаємодії між гравцями.
- на стійці(метал) 165см,
- щит(пластик) 55,5-35см,
- кільце(метал) 28см,
- сітка,
- м'яч,
- насос.
Розмір коробки 68,5-53,5-12 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 1650 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип гри | Баскетбол |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 555 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 530 мм |
| Довжина упаковки | 680 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 120 мм |
- Ціна: 1 631 ₴






