Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяче трюмо для дівчинки (дитячий туалетний столик 3в1 складається в чемодан) 008-603A
Трюмо дитяче – це чудовий ігровий центр для дівчаток у вигляді туалетного столика. У комплекті із трюмо входять багато додаткових аксесуарів. Ваш малюк зможе милуватися своїм відображенням у дзеркалі і чепуритися. Граючи з трюмо дівчинка почуватиметься справжньою принцесою
Характеристики:
- Розмір трюмо:48-24-в62см,
- складається в чемодан
- дзеркало,
- звукові ефекти,
- світлові ефекти,
- аксесуари,
- прикраси,
- Вік: від 3 років
- Матеріал: пластик
- Розмір коробки: 25-50-13см
- Упаковка: картонна коробка.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Дитячий туалетний столик |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Рожевий |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Розміри | |
| Ширина | 240 мм |
| Довжина | 480 мм |
| Діаметр | 620 мм |
- Ціна: 1 117 ₴


