влевовправо

Дитяча лялькова класична коляска з сумкою та парасолькою DeCuevas
- В наявності
- Код: 85078
2 624 ₴
+380 (63) 409-56-91
Станислав
- +380 (98) 057-89-88Станіслав
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Предмет із колекції Verona від DeCuevas.
Насолоджуйтесь іграми всією сім'єю з раннього віку з такими чудовими предметами, як цей гарний ляльковий візок з лінії Verona від DeCuevas. Коляска з елегантним і теплим дизайном, що ідеально підходить для ігор вдома і в інших місцях.
- Рекомендований вік використання: від 3 років.
- В комплект входять: біло-бежевий ляльковий візочок зі спеціальним принтом Верони, складана рама, парасолька в тон, тканинний піддон внизу, колеса з безшумним чохлом з пінопласту, м'яка ручка, жорстка люлька, висувний капюшон, сумка для коляски в тон та інші .
- Зразкові розміри лялькового візка: висота до керма 60 см, ширина 38 см та довжина 65 см.
Орієнтовні розміри люльки: довжина 48 см, ширина 26 см.
Коляска має характерні кольори нової лінії Verona, а також включає практичні аксесуари, такі як парасолька, сумка, нижній кошик і багато інших сюрпризів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeCuevas |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал коляски | Пластик, Текстиль, Метал |
| Колір | Бежевий |
| Кількість коліс в колясці | 4 (шт) |
| Складна конструкція | Так |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 380 мм |
| Довжина | 650 мм |
| Висота | 600 мм |
- Ціна: 2 624 ₴






