
Триколісний дитячий велосипед із педалями зелений Turbo Trike (M 3197-5)
- В наявності
- Код: M 3197-5
1 575 ₴
+380 (63) 409-56-91
Станислав
- +380 (98) 057-89-88Станіслав
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рама (матеріал): сталь
Кермо (висота min/max): 55 см / 62 см
Накладки на кермі: так
Висота: 33,5 см
М'яка накладка на сидіння: так
Додатково:
кошик (пластик)
пляшечка (пластик)
Габаритний розмір велосипеда (Д×Ш×В): 74 × 49 × 62 см
Вага велосипеда: 4 кг
Розмір коліс:
Переднє: 23 см
Задні: 21 см
Матеріал коліс: EVA
Підшипники: переднє колесо
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Кількість коліс велосипеда | 3 |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип велосипеда | Триколісний велосипед |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Зелений |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 62 см |
| Довжина | 74 см |
| Ширина | 49 см |
- Ціна: 1 575 ₴

