
Біговел-велобіг магнієвий дитячий 14 дюймів Corso Kiddi зелений (LT-14127)
- В наявності
- Код: LT-14127
2 215 ₴
+380 (63) 409-56-91
Станислав
- +380 (98) 057-89-88Станіслав
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики:
Матеріал рами: магній
Колеса: надувні гумові 14''
Ширина керма – 40 см;
Вага нетто – 3,9 кг.
Вага брутто – 5,15 кг.
Максимальне навантаження – 30 кг.
Особливості:
- сталевий кермо;
- Винос керма: алюміній;
- алюмінієві обода;
- підставки для ніг;
- Кошик на кермі;
- сидіння зі шкірозамінника;
- Втулки на підшипниках;
- зростання дитини: 90-130 см (від 3 до 7 років);
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Вага | 3.9 кг |
| Вікова група | Від 2 років |
| Діаметр колеса/диска | 14" |
| Кількість коліс беговела | 2 |
| Максимальна вага | 30 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Інший |
| Надувні колеса | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
- Ціна: 2 215 ₴

