
Беговел-велобіг нейлоновий дитячий 14 дюймів Corso Milli рожевий (BM-14170)
- В наявності
- Код: BM-14170
2 581 ₴
+380 (63) 409-56-91
Станислав
- +380 (98) 057-89-88Станіслав
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рама та вилка беговела виконані з ударостійкого нейлону (армованого скловолокном). Конструкція з такого матеріалу має меншу масу в порівнянні зі сталевою і більшу пружність, в порівнянні з алюмінієвою, не піддається корозії.
Характеристики:
- ширина керма 39 см;
- Диски сталеві;
- матеріал грипс – гума;
- М'яке сидіння зі шкірозамінника;
- вага біговів 3,8 кг.
Широке м'яке сидіння регулюється по висоті.
Гумові колеса на підшипниках розміром 14 дюймів відмінно впораються з амортизацією при їзді міською бруківкою і стежкою в парку, а їх ширина в 2,125 дюйма дає додаткову стійкість, що особливо важливо для маленьких дітей, що катаються.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Вага | 3.8 кг |
| Вікова група | Від 2 років |
| Діаметр колеса/диска | 14" |
| Кількість коліс беговела | 2 |
| Максимальна вага | 30 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Інший |
| Надувні колеса | Так |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 39 см |
- Ціна: 2 581 ₴

