влевовправо

Дитячий триколісний самокат-трансформер 5в1 з батьківською ручкою та кошиком, 4 кольори (GS-0079/1)
- В наявності
- Код: GS-0079/1
1 897 ₴
+380 (63) 409-56-91
Станислав
- +380 (98) 057-89-88Станіслав
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий триколісний самокат-трансформер 5в1 з батьківською ручкою та кошиком, 4 кольори (GS-0079/1)
3 колеса PU світло,
передні колеса 120*50мм
батьківська ручка регулюється
ручки гумові
з кошиком та іграшковою головою
з сидінням
з додатковими колесами,
з обмежувальним бампером,
кольорова упаковка
Вага 3,2кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Вага | 3.2 кг |
| Вікова група | Дитяча |
| Діаметр колеса | 120 мм |
| Кількість коліс | 3 |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Особливості | Світлодіодне підсвічування коліс, Батьківська ручка, Захисний бортик |
| Стан | Новий |
| Тип | Трансформер |
| Колір | Різні кольори |
- Ціна: 1 897 ₴







