влевовправо

Дитячий триколісний велосипед-коляска з фарою пультом та батьківською ручкою темно-синій TURBOTRIKE (MT 1007-9)
- В наявності
- Код: MT 1007-9
4 640 ₴
+380 (63) 409-56-91
Станислав
- +380 (98) 057-89-88Станіслав
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий триколісний велосипед TURBO TRIKE
Категорія: дитячі триколісні велосипеди
Стать: універсальний
Рекомендований вік: від 1,5 до 3 років
Тип: прогулянковий
Основні характеристики
Рама: сталева
Рекомендоване навантаження: до 25 кг
Кермо
Швидкознімне, складне
2 положення (вгору-вниз)
Ігрова панель: світло/музика (USB, MP3, Bluetooth)
Живлення: 3*AA батарейки
Комплектується пультом
Сидіння
Поворотне на 360°
Регулюється ближче/далі до керма (3 положення)
Екстра-м’який знімний чохол
Розміри сидіння: ширина — 28 см, глибина — 20 см
Висота сидіння:
Від підлоги: 38 см
До нижньої підніжки: 22 см
Спинка
Висока (50 см)
Регулюється (3 положення), знімна
Капюшон
Глибокий із козирком (зі світловідбиваючою смугою)
Регульована глибина завдяки вставці на блискавці
Знімний із сітчастим оглядовим вікном
Тканина
Нова тканина з UV 50+/WPF захистом від вигоряння
Батьківська ручка
Подвійна посилена
Регулюється по висоті: від 94 до 101 см
З м’якими піновими накладками
Швидкознімна
Підніжки
2 види:
Знімна
Складна з антиковзкою поверхнею
Колеса
Надувні гумові (розмір: передні — 12", задні — 10")
На підшипниках
Діаметр передніх коліс: 32 см
Діаметр задніх коліс: 27 см
Ширина шасі задніх коліс: 53 см
Ободи: алюміній + пластик
Захист переднього колеса з пластику
Фіксатор вільного ходу педалей
Гальма
Задні ножні (2 шт.)
Багажна корзина
Тканинна з жорстким дном
З кришкою, знімна
Додатково
Сумка на блискавці
Пульт
Габарити
Розмір велосипеда (Д×Ш×В): 94×56×119 см
Вага:
Нетто: 11,8 кг
Брутто: 13,2 кг
Розмір коробки (Д×Ш×В): 61×31×42 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Вага | 11.8 кг |
| Діаметр колеса/диска | 12" |
| Кількість коліс велосипеда | 3 |
| Максимальна вага | 25 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Надувні колеса | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 119 см |
| Довжина | 94 см |
| Ширина | 56 см |
- Ціна: 4 640 ₴










