влевовправо

Дитячий триколісний велосипед-коляска з батьківською ручкою мокко TURBOTRIKE (MT 1005-13)
- В наявності
- Код: MT 1005-13
3 267 ₴
+380 (63) 409-56-91
Станислав
- +380 (98) 057-89-88Станіслав
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий триколісний велосипед TURBO TRIKE
Основна інформація
Категорія: дитячі триколісні велосипеди
Стать: універсальний
Рекомендований вік: від 1,5 до 3 років
Тип: колясочний
Максимальне навантаження: до 25 кг
Основні характеристики
Матеріал рами: сталь
Кермо: з м'якою накладкою
Система безпеки
3-точкові ремені безпеки з м'якими накладками зі світловідбивними смугами
Розсувний бампер з м'якою накладкою
Ремінь-захист від сповзання
Сидіння
М'який чохол із додатковою накладкою та подушкою під голову
Розміри:
Ширина: 29 см
Глибина: 19 см
Регульована відстань до керма
Висота від сидіння до підлоги: 43 см
Висота від сидіння до нижньої підніжки: 24 см
Спинка
Висока спинка (35 см)
Регулюється у 3 положеннях
Капюшон
Має 2 положення
Регулюється за допомогою фіксаторів
Незнімний
Оглядове вікно
Матеріал тканини
Нова тканина із захистом від вигоряння UV 50+/WPF
Ручка для батьків
Подвійна посилена конструкція
Регулюється у 2 положеннях за висотою (від 94 см до 100 см)
З м'якими піновими накладками
Швидкознімна
Підніжка
Складна конструкція
З антиковзкою поверхнею
Колеса
EVA (спінений матеріал)
На підшипниках (переднє і задні колеса)
Діаметр:
Передні: 32 см
Задні: 27 см
Ширина шасі задніх коліс: 53 см
Гальма
Задні, ножні, 2 шт.
Кошик для багажу
Сітчастий, із жорстким дном, знімний
Додатково
Сумочка для дрібниць
Дзвіночок
Розміри та вага
Габарити велосипеда: 110 × 109 см
Вага:
Нетто: 10,8 кг
Брутто: 12,5 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Вага | 10.8 кг |
| Діаметр колеса/диска | 12" |
| Кількість коліс велосипеда | 3 |
| Максимальна вага | 25 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Надувні колеса | Ні |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип велосипеда | Триколісний велосипед |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 109 см |
| Довжина | 110 см |
- Ціна: 3 267 ₴










