влевовправо

Біговел-велобіг дитячий двоколісний 12 дюймів (EVA піна) рожевий для дівчинки Corso (74822)
- В наявності
- Код: 74822
999 ₴
+380 (63) 409-56-91
Станислав
- +380 (98) 057-89-88Станіслав
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велобіг "Corso" стане наступним кроком після толокара до дорослого двоколісного велосипеда!
Яскравий велобіг із барвистими написами оснащений зручним сидінням, великими колесами та міцною рамою, що дозволяє його використовувати тривалий час та забезпечує малюкові комфортне безпечне катання.
Велобіг виконаний у формі двоколісного велосипеда. Однак, на відміну від нього, у велобігу відсутні педалі і ланцюг.
Ця особливість і визначає принцип катання на ньому, що нагадує їзду на толокарі. Єдиною відмінністю є той факт, що сидячи на велобігу і відштовхуючись ніжками від землі, необхідно тримати рівновагу.
Рама цієї моделі виконана з міцної сталі. Колеса зі спіненої гуми, затискач керма металевий, а сидіння виготовлене зі шкірозамінника.
Кермо оснащене ручним гальмом.
Характеристики:
Довжина велобігу – 82 см;
Висота сидіння від підлоги – 43 см; розміри сидіння – 20х13 см;
Висота керма від підлоги – 61 см, довжина керма – 43 см;
Колеса – 2 колеса, діаметр – 28 см (приблизно 12”), ширина – 5 см.
Ручне гальмо.
Підставка для ніжок.
Підніжка
Максимально допустиме навантаження – 25 кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Вікова група | Від 2 років |
| Діаметр колеса/диска | 12" |
| Довжина | 82 см |
| Кількість коліс беговела | 2 |
| Максимальна вага | 25 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Вуглецева сталь |
| Надувні колеса | Ні |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
| Колір | Рожевий |
- Ціна: 999 ₴




