
Біговел-велобіг дитячий двоколісний колеса 12 дюймів (надувні) магнієвий червоний Profi Kids (SMG1208A-2)
- В наявності
- Код: SMG1208A-2
2 259 ₴
+380 (63) 409-56-91
Станислав
- +380 (98) 057-89-88Станіслав
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір колеса:
12 дюймів;
Рама/вилка:
Магній;
Кермо:
Фарбована сталь. Висота 53 см;
Кермові накладки:
Прогумовані гріпси;
Сидіння:
Кожзам поліпшеного типу, висота min = 34 см., Max = 44 см;
Подсідельний штир:
Фарбований, регулюється по висоті, затиск: ексцентрик;
Колесо:
Гума, надувне, 12х2,125;
Обода:
Фарбований алюміній;
Колісні втулки:
Сталь, вісь з підшипниками;
Довжина/ ширина:
88 см./ 42 см;
Дод. комплектація:
Накладка на кермі;
Вага:
3,7 кг;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Вага | 3.7 кг |
| Вікова група | Від 2 років |
| Діаметр колеса/диска | 12" |
| Довжина | 88 см |
| Кількість коліс беговела | 2 |
| Матеріал виготовлення рами | Інший |
| Надувні колеса | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 42 см |
- Ціна: 2 259 ₴

