влевовправо

Біговел-велобіг толокар чотириколісний (музика світло) Дракончик (BB-0008 White)
- Немає в наявності
- Код: BB-0008 White
2 100 ₴
+380 (63) 409-56-91
Станислав
- +380 (98) 057-89-88Станіслав
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Біговіл чотириколісний Дракончик BB-0008 - ідеальний засіб для перших кроків у світі руху!
З чотирма колесами і стійкою пластиковою рамою, цей беговел забезпечує безпеку і комфорт вашого малюка. Підсвічування робить кожну подорож чарівною, а вбудований звук на кермі додають грайливості та різноманітності в гру.
Також, під сидінням є ящик для іграшок малюка.
Дайте вашій дитині радість руху з біговелом BB-0008!
Характеристики:
Кількість коліс: 4
Розмір машинки: 48*27*36
Матеріал рами: пластик
Підсвічування
Звук на кермі
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baby Tilly |
| Вікова група | Від 2 років |
| Висота | 36 см |
| Довжина | 48 см |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Ширина | 27 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Особливості | Мелодії|Світлові ефекти |
| Тип | Машинка |
- Ціна: 2 100 ₴


