влевовправо

Велосипед дитячий триколісний на педалях (пляшка) Best Trike (BS-14250)
- В наявності
- Код: BS-14250
1 099 ₴
+380 (63) 409-56-91
Станислав
- +380 (98) 057-89-88Станіслав
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості моделі:
- металева рама;
- накладки на кермі;
- колеса виконані із EVA (піна);
- пластмасові диски;
- на передньому колесі встановлено захисне крило від розбризкування;
- маленький зафіксований кошик на кермі;
- бутилочка на задній нижній частині велосипеда.
Розмір: 72 см 48 см 57 см;
Висота сидишуки від підлоги – 30 см;
Задні колеса – d=20 см;
Переднє колесо – d=26 см.
Рекомендований зріст 75-100 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Кількість коліс велосипеда | 3 |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Надувні колеса | Ні |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
| Тип велосипеда | Триколісний велосипед |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Рожевий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 57 см |
| Довжина | 72 см |
| Ширина | 48 см |
- Ціна: 1 099 ₴



