
Велосипед-трансформер дитячий 2в1 із додатковими колесами українська озвучка Best Trike (BT-14192)
- В наявності
- Код: BT-14192
1 189 ₴
+380 (63) 409-56-91
Станислав
- +380 (98) 057-89-88Станіслав
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Функціональний велосипед 2в1 для дітей від 18місяців.
Колеса 10 дюймів EVA, озвучення на українській мові, фара на кермі.
За допомогою кнопки педалі знімаються, а задні допоміжні колеса піднімаються та велосипед перетворюється на велобіг.
Сидіння регулюється по висоті 35-40см.
Міцний корпус з нейлону та пластику, міцне та широке колесо з забезпечує безпечну та комфортну їзду.
Вага велосипеда – 3 кг
Максимальне навантаження до 45 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Вага | 3 кг |
| Діаметр колеса/диска | 10" |
| Кількість коліс велосипеда | 2+2 |
| Максимальна вага | 45 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Інший |
| Надувні колеса | Ні |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип велосипеда | Дитячий |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Зелений |
- Ціна: 1 189 ₴

