влевовправо

Самокат-трансформер 4в1 дитячий (біговел батьківська ручка сидіння) для дівчини Maraton (X2)
- В наявності
- Код: X2
3 105 ₴
+380 (63) 409-56-91
Станислав
- +380 (98) 057-89-88Станіслав
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий самокат-беговел 4in1 X2 - це дитячий толкар із батьківською ручкою, столиком, додатковими колесами для стійкості, захисним бортиком та козирком від сонця.
Трансформується:
Толокар із батьківською ручкою;
Толокар
Дитячий самокат
Характеристики:
Рекомендований вік від 10 місяців
Максимальне навантаження до 90 кг
Висота керма 33-38 см
Матеріал рами Формований пластик
Трансформер
Батьківська ручка регулюється по висоті 82-94 см.
Захисний бортик
Передні колеса 120х44 мм, PU, Світиться
Заднє колесо 77х45 мм.
Управляється нахилом керма
Підшипники ABEC-7
Гальмо Ніжне на задньому колесі
Музичний +
Підсвічування +
Козирок від сонця.
Допоміжні колеса
Підсклянник;
Столик для зручності.
Є фіксація передніх коліс
Блокування коліс
Легко збирається та трансформується без викрутки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maraton |
| Вікова група | Дитяча |
| Висота рульової стійки | 94 см |
| Діаметр колеса | 120 мм |
| Кількість коліс | 4 |
| Максимальне навантаження | 90 кг |
| Матеріал рами | Пластик |
| Особливості | Захисний бортик, Батьківська ручка, Світлодіодне підсвічування коліс, Підніжка, Регулювання керма по висоті |
| Стан | Новий |
| Тип | Трансформер |
| Колір | Рожевий |
- Ціна: 3 105 ₴



