влевовправо

Біговел велобіг двоколісний дитячий колеса надувні 16 дюймів "CORSO MAXIS" MX-30694
- В наявності
- Код: MX-30694
1 644 ₴
+380 (63) 409-56-91
Станислав
- +380 (98) 057-89-88Станіслав
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велобіг "Corso 16 Maxis" стане наступним кроком після толокара до дорослого двоколісного велосипеда!
Яскравий велобіг з барвистими написами оснащений зручним сидінням, великими колесами і міцною рамою, що дає змогу його використовувати тривалий час і забезпечує малюкові комфортне безпечне катання.
Рама і кермо цієї моделі виконані з міцної сталі. Колеса біговела надувні, а сидіння виготовлено зі шкірозамінника.
Сидіння регулюється за висотою, що дасть змогу підлаштувати велобіг під кожну дитину індивідуально.
Характеристики:
Довжина велобіга - 95 см;
Ширина керма - 39 см;
Колеса - 2 надувних колеса, діаметр - 16".
Особливості:
- велосипедне фарбування;
- ручне заднє гальмо
- сталеве кермо
- підніжка
- дзвіночок на кермі
- сидіння с ручкою
Вага велобіга – 5,5 кг.
Максимально допустиме навантаження - 35 кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Вікова група | Від 4 до 6 років |
| Діаметр колеса/диска | 16" |
| Довжина | 95 см |
| Кількість коліс беговела | 2 |
| Максимальна вага | 35 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Вуглецева сталь |
| Надувні колеса | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Фіолетовий |
- Ціна: 1 644 ₴




