влевовправо

Спортивний дитячий магнієвий велосипед 20 дюймів Shimano Revoshift 7 швидкостей Corso Corso "Speedline" MG-56818
- В наявності
- Код: MG-56818
7 082 ₴
+380 (63) 409-56-91
Станислав
- +380 (98) 057-89-88Станіслав
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристика велосипеда:
Виробник: CORSO
Рама: магнієва, розмір 11''.
Зріст дитини: 115-130 см
Розмір коліс: 20 дюймів
Кількість швидкостей: 7
Обід: подвійний протиударний
Дискове гальмо: передні та задні
Амортизація: однопідвісний (хардтейл)
Вилка: пружинно-еластомірна, без перемикача 31,8 мм
Передний переключатель скоростей: MicroSHIFT Revoshift.
Задний переключатель скоростей: Shimano.
Тип передніх і задніх гальм: дискові механічні
Кількість зірок (передні): 1
Кількість зірок (задні): 7
Кермо: сталь
Винос керма: алюміній
Підсідельний штир: сталь
Шатуни: сталь
Педалі: сталь + пластик, зі світловідбивачі
Наявність підніжки: так
Вага велосипеда: 12.7 кг.
Максимальне навантаження: 80 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Вага | 12.7 кг |
| Діаметр колеса/диска | 20" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Кількість швидкостей | 7 |
| Конструкція вилки | Пружинно-recreation |
| Матеріал виготовлення рами | Магнієвий сплав |
| Надувні колеса | Так |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Стать | Унісекс |
| Розмір рами | 11" |
| Стан | Новий |
| Тип велосипеда | Дитячий |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Білий |
- Ціна: 7 082 ₴










