влевовправо

Дитячий триколісний велосипед-коляска (велоколяска) El Camino Vector (ME 1162-1 Beige Praline)
- Немає в наявності
- Код: ME 1162-1 Beige Praline
5 434 ₴
+380 (63) 409-56-91
Станислав
- +380 (98) 057-89-88Станіслав
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий триколісний велосипед EL CAMINO
Основні характеристики:
Бренд: EL CAMINO
Категорія: дитячі триколісні велосипеди
Стать: універсальний
Рекомендований вік: від 1,5 до 5 років
Тип: колясочний
Колір: в асортименті
Рекомендоване навантаження: до 30 кг
Матеріал рами: сталь
Кермо:
Швидкознімне, складне
2 положення (вгору-вниз)
Ігрова панель:
Світло, 2 режими (без музики)
Живлення: 3×AA батарейки (не входять у комплект)
Захист:
5-точкові ремені безпеки з м'якими накладками
Розсувний бампер з екокожі, знімний
Ремінь-захист від сповзання
Сидіння:
Поворотне на 360°
Екстра-м'який чохол, велика подушка-підголовник (знімна, на липучці)
Висувна частина сидіння для збільшення спального місця з текстильною накладкою
Розмір спального місця: довжина 75 см (88 см з підніжкою), ширина 32 см, глибина 25 см
Висота від сидіння до підлоги: 38 см
До нижньої підніжки: 25 см
Спинка:
Висока (49 см), 3 положення
Капюшон:
Глибокий, регулюється вставкою на блискавці
Знімний
Смотрове вікно на магніті (сітка)
Тканина:
NEW, UV 50+ / WPF — захист від вигоряння, водовідштовхувальна обробка
Батьківська ручка:
Телескопічна
Висота від підлоги: 79–105 см
М'які накладки з екокожі
Швидкознімна
Підніжка:
Складана, нековзна
Додаткова під сидінням (знімна)
Колеса:
PU колеса 12"/10", на підшипниках
Ø переднє: 26 см, Ø задні: 23 см
Ширина шасі задніх коліс: 48,5 см
Швидкознімний механізм коліс
Педалі з функцією вільного ходу
Гальма:
2 задніх ножних гальма
Багажна корзина:
Передня: пластикова, знімна
Задня: з пластиковою кришкою та сіткою, знімна
Додатково:
Дощовик, підсклянник, рюкзак
Розміри:
Велосипед (Д×Ш×В): 118×48,5×110 см
Вага нетто: 10,9 кг
Вага брутто: 11,9 кг
Коробка: 61×32×41 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Вага | 10.9 кг |
| Діаметр колеса/диска | 12" |
| Максимальна вага | 30 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Надувні колеса | Ні |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип велосипеда | Триколісний велосипед |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Бежевий |
- Ціна: 5 434 ₴










