влевовправо

Велосипед дитячий триколісний Turbo Trike M 3650-M-2 малиновий
- В наявності
- Код: M 3650-M-2
1 710 ₴
+380 (63) 409-56-91
Станислав
- +380 (98) 057-89-88Станіслав
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосипед детский трехколесный Turbo Trike M 3650-M-2 малиновый.
БРЕНД
TURBOTRIKE
Рама (материал)
сталь
Руль (высота min/max)
55см/62см
Накладки на руле
да
Сиденье
высота
33,5см
Мягкая накладка на сиденье
да
Дополнительно
задняя подножка
музыка-3мелодии,свет,работает от 3-х батареек АА
Габаритный размер велосипеда
д74/ш49/в62см
Вес велосипеда
4,5кг
Размер колес:
Переднее
23см
Задние
21см
Материал колес
EVA
Свет
да/6шт АА (по 2шт на каждое колесо)
Подшипники
переднє колесо
БАТАРЕЙКИ В КОМПЛЕКТ НЕ ВХОДЯТЬ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4.5 кг |
| Максимальна вага | 35 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Надувні колеса | Ні |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип велосипеда | Триколісний велосипед |
| Форм фактор рами | Складана |
| Колір | Малиновий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 62 см |
| Довжина | 74 см |
| Ширина | 49 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 2 до 4 років |
- Ціна: 1 710 ₴


