влевовправо

Дитячий двоколісний складний самокат з амортизатором Best Scooter (FL-20085)
- В наявності
- Код: FL-20085
1 525 ₴
+380 (63) 409-56-91
Станислав
- +380 (98) 057-89-88Станіслав
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рама самокату виготовлена із міцної сталі стійкого до механічних навантажень.
Висоту керма можна відрегулювати відповідно до зростання користувача. Поліуретанові колеса оснащені високоякісними підшипниками стійкими до зношування. Для уповільнення ходу або екстреної зупинки передбачено ножне гальмо, розташоване над заднім колесом, а також ручне гальмо. Механізм складання дозволяє надати самокату компактного вигляду, що значно спрощує його транспортування.
Особливості:
- передній амортизаційний блок;
- крила над колесами;
- легка система складання;
- зручні гумові грипси;
- наклейка на деку - наждак;
- підніжка із пружинкою;
- сталевий ножний гальмо.
Характеристики:
- великі поліуретанові колеса діаметром 200мм;
- жорсткі пластикові диски;
- висота керма регулюється від 88 см до 102 см, з фіксацією в 3 положеннях;
- ширина керма – 36 см;
- розмір деки - 54х12.5 см; корисна довжина деки – 33 см;
- висота деки від підлоги - 10 см;
Вік – від 3 років
Зріст – 1.45 см до 1.95 см.
Максимальне навантаження – 80 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Вікова група | Дитяча |
| Висота рульової стійки | 102 см |
| Діаметр колеса | 200 мм |
| Кількість коліс | 2 |
| Конструкція | Складана |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Особливості | Ручне гальмо, Амортизатор, Підніжка, Регулювання керма по висоті |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Салатний |
- Ціна: 1 525 ₴








