влевовправо

Дитячий триколісний самокат-трансформер-біговел 5в1 з сидінням та батьківською ручкою Galaxy (GS-0078)
- В наявності
- Код: GS-0078
1 665 ₴
+380 (63) 409-56-91
Станислав
- +380 (98) 057-89-88Станіслав
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Самокат-біговел 5в1 Galaxy GS-0078 - це вірний помічник батьків на прогулянці. Такий транспорт виступає альтернативою прогулянковому візку або триколісному велосипеду з батьківською ручкою.
Виробник вирішив проблему керування таким транспортом за допомогою родової ручки та доукомплектував його додатковими коліщатками, які дозволяють з легкістю здійснити поворот самокату.
Всі елементи знімні самокат, таким чином самокат буде рости разом з малюком, і в майбутньому кататися самостійно як на біговелі, так і на повноцінне триколісному самокаті.
Плати 1 раз – катайся 5 років!
Характеристики та особливості самокату Galaxy GS-0078:
широкі колеса - м'які та безшумні, виконані з поліуретану, світяться під час швидкої їзди самокату;
передні колеса 12*5 см; задні 9*5 см;
підніжка з антиковзним покриттям, розмір 30*11 см;
кермо регулюється по висоті 3 положення від 57 до 80 см;
є кошик для приладдя;
спинка;
додаткові колеса для керування батьками (знімні);
модні та приємні забарвлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Вікова група | Дитяча |
| Висота рульової стійки | 80 см |
| Діаметр колеса | 120 мм |
| Кількість коліс | 3 |
| Максимальне навантаження | 60 кг |
| Особливості | Світлодіодне підсвічування коліс, Батьківська ручка, Регулювання керма по висоті |
| Стан | Новий |
| Тип | Трансформер |
| Колір | Блакитний |
- Ціна: 1 665 ₴


