влевовправо

Дитячий велосипед-трансформер-біговел 2в1 (велобіг колеса 12 дюймів) для хлопчика та дівчинки (FD-58)
- В наявності
- Код: FD-58
2 565 ₴
+380 (63) 409-56-91
Станислав
- +380 (98) 057-89-88Станіслав
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
2 в 1 дитячий велосипед — біговел з додатковим колесом, дитячий навчальний велосипед.
Передбачена можливість трансформувати велосипед у біговел.
Режим балансувального велосипеда:
Допомагає дітям тренувати рівновагу та закладає основу для навчання їзди на велосипеді в майбутньому. Без педалей діти можуть штовхати транспортний засіб уперед, наступаючи на землю обома ногами. Під час цього процесу вони можуть відчувати зміни центру ваги свого тіла та покращувати координацію та рівновагу.
Режим велосипеда
Коли в дітей з'явиться певний рівень рівноваги та сили ніг, вони можуть встановити педалі та перемкнутися в режим велосипеда, що дасть змогу їм навчитися крутити педалі та їздити, тренувати силу м'язів ніг, а також покращити фізичну витривалість і здатність до фізичних навантажень.
Характеристики:
Колесо: 12 дюймів надувне.
Доп колеса ззаду для балансування, для початківців.
Ручне гальмо.
Сидіння регулюється.
Матеріал: Сталь.
Макс. Навантаження: 120кг.
Вага: 8.5кг.
Вік: Від 3 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Вага | 8.5 кг |
| Діаметр колеса/диска | 12" |
| Кількість коліс велосипеда | 2+2 |
| Максимальна вага | 120 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Надувні колеса | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип велосипеда | Дитячий |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Бежевий |
- Ціна: 2 565 ₴


