
Дитячий біговел велобіг 14 дюймів нейлоновий двоколісний Corso (G-50409)
- В наявності
- Код: G-50409
1 808 ₴
+380 (63) 409-56-91
Станислав
- +380 (98) 057-89-88Станіслав
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рама та вилка велобіга виконані з ударостійкого нейлону (армованого скловолокном). Конструкція з такого матеріалу має меншу масу в порівнянні зі сталевою і більшу пружність, в порівнянні з алюмінієвою, не схильна до корозії.
Характеристики:
- винос керма – алюмінієвий;
- кермо сталеве, ширина 39 см;
- обода сталеві;
- покришки гумові 14’’;
- матеріал гріпс – гума;
- сидіння м`яке зі шкірозамінника;
- вага біговела 3,6 кг.
Широке м`яке сидіння регулюється за висотою від 35 до 45 см.
Надувні колеса на підшипниках розміром 14 дюймів відмінно впораються з амортизацією при їзді міською бруківкою і стежкою в парку, а їх ширина у 2,125 дюйма дає додаткову стійкість, що особливо важливо для маленьких дітей, які тільки катаються.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Вага | 3.6 кг |
| Вікова група | Від 2 років |
| Діаметр колеса/диска | 14" |
| Кількість коліс беговела | 2 |
| Максимальна вага | 30 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Нейлон |
| Надувні колеса | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
- Ціна: 1 808 ₴

